Jūsų skaitmeniniai namai kuriami su Webflow

Modernūs, saugūs, estetiški, greiti ir augantys kartu su jūsų verslu - internetiniai tinklapiai nereikalaujantys kompromisų.

Peržiūrėkite, ką apie mus sako mūsų klientai
5.0 rating from 10+ reviews

Viskuo pasirūpinsime mes

Premium vartotojo sąsajos dizainas

Gaukite sistemingai sukurtą vartotojo sąsajos dizainą daug dėmesio skiriant estetikai, interakcijoms, animacijoms ir dizaino pritaikymui įrenginiams.

Lanksti ir išmani TVS

Lengvai redaguokite jau veikiantį tinklalapį ir matykite pokyčius realiu laiku. Redaguokite ir atnaujinkite visus reikiamus tekstus, paveikslėlius, įrašus ar kitus turinio elementus. Taip pat itin lengvai sukurkite ir pridėkite naują turinį.

Inovatyvus tinklapių kūrimas

Mėgaukitės naujos kartos tinklapių kūrimu – efektyviu, pixel-perfect, pagrįstu ilgalaikiais ir nereikalaujančiais priežiūros sprendimais. Švarus ir tvarkingas kodas, pritaikytas jūsų poreikiams.

Saugumas ir patikimumas

Būkite tikri dėl pasaulinio lygio greičio ir patikimumo su Amazon AWS serveriais, integruotu SSL ir sertifikuotu saugumo monotoringu (ISO-27018) visose hostingo paslaugose.

Greitai ir švariai

Pasikliaukite itin švariu kodu ir inžineriniais standartais. Semantinis HTML, klasių nomenklatūra ir tvarkinga tinklapių kūrimo praktika. To pasekoje - jokių įskiepių ar trečiųjų šalių plėtinių.

Rinkodara ir SEO

Efekyvūs SEO rezultatai pasiekiami naudojant Google pritaikytą ir tam paruoštą tinklapį. Supraskite ir analizuokite lankytojus integruodami rinkodaros įrankius, stebėdami sesijas arba sujungdami lankytojų paliekamus kontaktus su savo CRM platforma.

Jūsų verslas patikimose rankose.

Rimti Vilius Povilas

Tinklapio dizainui atsidūrus netinkamose rankose jo realizacija gali neišpildyti lūkesčių, būti neefektyvi bei varginanti.

Pasitelkdami moderniausią Webflow tinklapių kūrimo bei turinio valdymo sistemą, mes užtikriname naujausiomis technologijomis grįstą bei  pixel-perfect tinklapio sukūrimą kuris nereikalauja kompromisų bei yra išpildomas greičiau nei įprasta.

Belieka rūpintis savo verslu, o ne techninėmis detalėmis.

Susisiek su mumis
05
Dizaineriai
03
IT
02
Strategai
34
Projektai

Jūsų svetainė tarnauja jums

Redaguokite turinį itin paprastai ir greitai. Webflow turinio valdymo sistema įgalina redaguoti tekstus, nuotraukas, įrašus ir kitus elementus vos keliais paspaudimais, bei nereikalauja papildomų įgūdžių ar žinių.

Kurkite naujus įrašus ir turinį be vargo ar programuotojų pagalbos. Sklandžiai atnaujinti informaciją savo tinklapyje dar niekada nebuvo taip paprasta.

Šiuolaikinė turinio valdymo sistema (TVS), kuriai nereikia jokių kompromisų ar papildomų įskiepių. Viskuo jau pasirūpinta.

Prieš paleidžiant svetainę ir perleidžiant ją į jūsų rankas, suteiksime jums įvadinę sesiją, kaip geriausiai valdyti Webflow tinklapį ir redaguoti jo turinį.

Naujos dizaino galimybės

Dizainas padeda jūsų prekės ženklui užmegzti pradinius ryšius su tiksline auditorija. Padedame juos sukurti  ir stiprinti.

Dizaino sistemos
Sąveikos dizainas
Animacijos
Individualūs sprendimai

Nesirūpinkite techninėmis detalėmis

Svetainės greitis, kodo kokybė, saugumas ir patikimumas – viskuo rūpinasi „Amazon AWS“ serveriai, integruoti SSL sertifikatai ir aukšto lygio monitoringas visose hostingo paslaugose. Visa tai, kad jūsų svetainė būtų greita, saugi, draugiška SEO ir kurianti gerą vartotojo patirtį.

Tinklapis nereikalauja atnaujinimų, nereikia nepatikimų įskiepių ar papildomo galvos skausmo keičiant tinklapį – tiesiog mėgaukitės nepriekaištingai veikiančiu tinklapiu, o visa kita leiskite pasirūpinti mums.

SSL Sertifikatai
Integruota SSL apsauga
Amazon serveriai
100+ Amazon A klasės serverių
Greitas CDN
Pasaulinio lygio CDN greitis
Konsultacija

Būkite draugiški SEO

SEO valdymo sprendimai jau yra interguoti Webflow sistemoje, belieka jais naudotis.

Kiekvienas puslapis ir turinio vienetas turi redaguojamus meta-duomenis

Lengvas puslapių indeksavimas ir svetainės medžio valdymas

Nereikalingi jokie papildomi įskiepiai

Paprastas alt-tag ir 301 peradresavimų valdymas

Sukurta naudotis rinkodaros komandoms

Netik lengvai valdykite turinį, bet ir naudokitės jūsų turimais rinkodaros įrankiais ar sistemomis.

Google Analytics

Google Optimize

Hotjar

Facebook Pixel

Hubspot

Mailchimp

Shopify

ir žymiai daugiau

Accolades

We occasionally get recognized for our work. See our awards below and learn about these projects.

Awwwards Site of the day
Cartier
2020
SiteInspire Editor’s Pick
Bentley Motors
2020
CSS Awards Gallery
Aesop
2019
Awwwards Honorable
Dyptique Paris
2018
Awwwards Site of the day
Qantas
2017
Learn about us
Selected Clients
Aesop
American Airlines
Bose
Bentley Motors
Cartier
Dyptique
Mark Jacobs
Nike
Patagonia
Zara
Bentley Motors

Sukurkite savo skaitmeninius namus

Premium tinklapiai

Lengvas turinio valdymas

Greitis, saugumas ir patikimumas

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti