Kuriame holistinius UX/UI dizaino sprendimus.

Mūsų komanda kuria vartotojų patirties ir vartotojų sąsajos (UX/UI) dizainą bei kitus skaitmeninius sprendimus padedančius įgalinti prekės ženklo sąlyčio taškus su jų vartotojais ir auditorijomis bei atrasti autentiškus ryšius.

Vilius Šiugždinis

Inovatyvus dizainas ir vartotojų patirtys.

Skaitmenos strategija

Kiekvieną partnerystę pradedame gilia skaitmeninės rinkodaros kanalų analize ar strategijos kūrimu, tam jog turėtume tvirtą pagrindą kuriamiems sprendimams.

Vartotojų patirtys ir sąsajos (UX/UI)

Dirbame išvien su klientu tam, jog iš pagrindų suprastume vartotojus ir galėtume kurti aukščiausio lygio vartotojų (UX) bei sąsajos (UI) dizainą.

Ženklodara

Didelį dėmesį skiriame holistiniams prekės ženklo stiliaus sprendimams, vientisumui bei unikaliam prekės ženklo įvaizdžiui.

IT sprendimai

Padedame realizuoti tinklapių, mobiliųjų aplikacijų, vidinių platformų dizainus naudodami tinkamiausius techninius sprendimus bei dizaino sistemas.

Internetinių tinklapių dizainas

Kuriame tik naujausia UX/UI metodika, vartotojų analitika bei technologijomis grįstus tinklapių dizaino sprendimus. Svarba suteikiama estetikai ir vartojimo efektyvumui.

Analitika ir konversijų optimizavimas (CRO)

Analizuojame ir optimizuojame klientų vartotojų patirtis bei konversijas naudodami įvairias CRO metodikas ir įrankius (Hotjar, VWO).

Komanda kuri išties supranta jūsų verslą.

Mūsų komanda - tai dizaino, rinkodaros ir technologijos sričių profesionalai ir ekspertai, kuriuos vienija noras ir gebėjimas spręsti įvairias verslo problemas pasitelkiant dizainą, technologijas bei jų sinergiją.

Susisiekite su mumis
Povilas Mastauskas and Vilius Šiugždinis
Laimonas Pozingis
Office space and lounge
Rimti Vilius Povilas Mastauskas
Povilas Mastauskas and Vilius Šiugždinis in the office
arrow to the left
arrow to the right

Projektai kuriais mes didžiuojamės.

Mūsų sprendimai padeda įgalinti skaitmeninius prekės ženklo sąlyčio taškus su jų vartotojais ir auditorijomis bei atrasti autentiškus ryšius.

Daugiau darbų

Pasiruošę? Kurkime pokyčius kartu!

Pradėti projektą
arrow right
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), padedantys užtikrinti naršymo kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su rimti.lt slapukų politika. Daugiau informacijos.
Uždaryti